Kompletowanie, pakowanie

Wiemy, że pakowanie towaru jest również istotnym element procesu sprzedaży, dlatego przykładamy do niego wielką wagę. Proces pakowanie towarów odbywa się ręcznie, na profesjonalnych stołach i liniach do pakowania. Przeszkoleni i doświadczeni pracownicy starannie kompletują zamówienia, dobierają odpowiednie opakowanie i zabezpieczają towar na czas transportu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy szeroki wybór opakowań. Dla każdego produktu dobierzesz najbardziej odpowiednią kopertę, pudełko czy materiał wypełniający.

Profesjonalne i nowoczesne stoły i linie do pakowania znacznie przyspieszają proces pakowania przy zachowaniu jego dokładności. Dzięki takim usprawnieniom wysyłane paczki nie będą nigdy ubrudzone, uszkodzone czy niekompletne.

Doświadczony zespół magazynierów i pakowaczy jest również gwarantem dokładności i staranności podczas pakowania każdej przesyłki. Zapewniamy szybkie i precyzyjne kompletowanie i konfekcjonowanie zamówień, optymalną organizację magazynu i wysoką wydajność. Procesy te wspieramy technologicznie systemem WMS a kontrolę jakości zapewnia monitoring pakowania.

Skorzystanie z naszych usług przyczyni się z pewnością do wzrostu zadowolonych klientów oraz wpłynie na znaczny spadek reklamacji z tytułu źle zabezpieczonych przesyłek

Przewiń do góry