Konfekcjonowanie

Konfekcjonowaniem w skrócie można nazwać wszystkie czynności polegające na rozdzieleniu i przepakowywaniu towaru ze zbiorczych opakowań do paczek docelowych wysyłanych dalej do klienta. Ze względu na różnorodność towaru i łączenie przez klientów różnych produktów w ramach jednego zamówienia konfekcjonowanie jest bardzo istotnym etapem obsługi zamówienia. To właśnie konfekcjonowanie ma wpływ na to, jak ostatecznie wygląda produkt, który dociera do klienta.

W ramach usługi konfekcjonowania oferujemy naszym klientom m.in.: etykietowanie, nanoszenie kodów kreskowych i oklejanie towaru, sortowanie, foliowanie, insertowanie i łączenie produktów w pakiety oraz wszystkie inne czynności, które wiążą się z przygotowaniem powierzonego nam towaru do wysyłki.

Wynajmując u nas powierzchnię magazynową masz możliwość nie tylko magazynowania towarów, nasi specjaliści zadbają o Twój produkt zarówno przy rozładunku, składowaniu oraz dołożą wszelkich starań, by starannie zapakowany produkt bez uszkodzeń dotarł do zamawiającego.

Przewiń do góry