Magazynowanie

Wynajem powierzchni paletowej dla sklepu internetowego to idealny sposób na oszczędność czasu, redukcję kosztów a także usprawnienie procesów logistycznych. Nasz magazyn dostosowany jest do tego, by obsługiwać zamówienia z wielu sklepów internetowych, również Twojego.

Nowoczesna hala

Nasz nowoczesny, oddany w 2020 roku obiekt, jest doskonałym zapleczem dla e-commerce. Wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje i infrastrukturę techniczną jest idealnym miejscem do składowania, dystrybucji towarów.

Zaplecze magazynu wyposażone jest w odpowiednie regały do składowania zróżnicowanego towaru, urządzenia niezbędne do etykietowania i kompletowania zamówień, wysokiej klasy sprzęt do transportowania dostaw i wysyłki.

Hala posiada dok rozładunkowy do szybkiego rozładunku towarów. Budynek jest ogrzewany, wyposażony w monitoring i całodobową ochronę. Nowoczesne zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz ubezpieczenie zawartości budynku zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo przechowywanym towarom.

Innowacyjność

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie magazynowania w pełni zoptymalizowaliśmy działanie magazynu, zapewniamy szybkie i precyzyjne kompletowanie zamówień, optymalną organizację magazynu, i wysoką wydajność.

Składowane produkty są dobrze zabezpieczone a sprawny przepływ informacji oparty na systemie WMS umożliwił na skrócenie do minimum czasu i kosztów wszystkich procesów magazynowych.

Przewiń do góry